KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16375010
nr 1637 5010
Skulptur
Bengt Bengtsson, "Monroe". Signerad, numrerad 11/50, skulptur i plexi. Bildmått: 25x18 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 20:04:32
700 kr
800 kr